16.04.2018року до ДНЗ «Білгород - Дністровський професійний будівельний ліцей» завітали представники Буджацького козацтва.
            Тимофєєв В.Я., отаман Буджацького козацтва, Трегубенко Г.Ф., начальник штабу Буджацького козацтва, Пітюков Є.П., представник Ради Отаманів Буджацького козацтва, Георгієш Д.М., представник Ради Старійшин Буджацького козацтва.
Козаччина завжди була і є однією з найяскравіших сторінок нашої історії, на її прикладі виховуються почуття національної самоповаги. Козацтво – це є гордість нашого народу, його оберіг та надія.
           Зустріч пройшла у щирій і невимушеній обстановці.
Учні подякували гостям за цікаву зустріч, дали обіцянку, що будуть і надалі вивчати історію козацтва, своїми справами                                                                                                                                   доведуть, що «Козацькому роду нема переводу»

Матеріально-технічна база з професії «Електрогазозварник» ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей» сьогодні поповнилася колекцією таких моделей зварних інверторів як «Кеnda-285», «Dnipro-M Sab260», «Dnipro-M Sab255», «Kaйзер250».Такий подарунок для учнів ліцею зробила підриємниця Богинська Олена. Крім цього ліцею були передані зварна маска хамелеон Forte МС-1000, рукавиці зварника та електроди «Haisser», «Dnipro-M», «Monolit H». 

Перед учнями ліцею, Володимиром Поспелко, який приніс до ліцею все це обладнання, було поставлено завдання ознайомитися на практиці з різними видами зварних інверторів та поділитися своїми враженнями від роботи на них. Ліцей поповнився не тільки матеріально , а й отримав нового соціального партнера.

                  В рамках проведення тижня хіміі, в професійному будівельному ліцеі 30.01.18 проведено "Брейн-ринг", для любителів і знавців досить серйозноі науки. Цікаві і не легкі завдання були підготовлені молодим, але не байдужим викладачем хіміі - Биковською Валентиною Олександрівною.Свою любов до предмету, вона намагається передати своім учням, використовуючи на уроках різноманітні педагогічні новинки і прийоми.Валентина Олександрівна користується повагою,без винятку, в усіх учнів ліцею, завдяки своій толерантності,вимогливості і професіоналізмі.
                  "Брейн-ринг" пройшов весело і цікаво.Хоч і були підведені підсумки,і визначена команда-переможець - призи отримали всі учасники ( по соковитому мандарину кожному особисто від викладавача).

      15 березня для учнів групи 348 пролунав останній дзвоник після успішної здачі Державної підсумкової атестації. На невеличкий імпровізований випускний пройшли привітати своїх випускників та подякувати викладачів батьки, товариші. 

Всі разом ми переглянули фото з життя ліцею за три роки життя.

Пригадали все саме цікаве.

Присутні даже насолодилися віршами випускника.

Прослухали відео - привітання викладачів,які в цей час перебували на уроці.

14.03.2018р. в ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельнийліцей» спільно з міжрайонним центром зайнятості пройшла «Ярмарка робітничих професій» на яку були запрошені роботадавці міста та району.
Основна мета цієї зустрічі полягала в налагодженні шляхів співпраці навчального закладу та роботодавців з підготовки кваліфікованих робітників в умовах сьогодення та адаптації випускників на ринку праці.
Під час зусрічі всі гості мали можливість ознайомитися з виробничими майстернями та побачити майстер-класи від учнів.
З словами подяки всьому педагогічному колективу , про підготовку робітничих кадрів на протязі майже 75 років, та розвиток матеріально- технічної бази висловила заступни                                                                                                                                    ка голови міської ради Архипенко Г.О..

 

       

 

 

  До дня захисника Вітчизни в ліцеї традиційно проходять змагання "Ну-мо, хлопці!" А членами жюрі, як завжди, є колишні випускники ліцею.

 

 

 

 

           Спільно з представниками міжрайонного центру зайнятості продовжується  профорієнтаційна  робота  серед учнів навчальних закладів міста.

           Така зусріч пройшла в спеціалізованій загальноосвітній школі №10 м.Білгород-Дністровський.

            Більше всього учням сподобалися майстер-класи, що провели учні зі спеціальностей "швачки" та "Майстри ресторанного обслуговування".


       

 

       5 декабря по случаю Международного дня волонтеров . В городском совете отметили грамотой Белгород-Днестровский профессиональный  строительный лицей
        Многие социально значимые проекты и программы реализуются благодаря труду и энтузиазму волонтеров, быть которым ответственно и важно. Учащиеся лицея помогают пенсионерам и инвалидам, принимают участие в социальных и культурных проектах города. Быть волонтером в 21 веке почетно.

             29.11.2017р. майбутні кваліфіковані робітники, випускники 2018р. зустрілися зі саршим офіцером Південного регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби , майором Ратушняк Геннадієм Олексійовичем, який розповів про умови служби в прикордонних військах за контрактом.

                Спільно з Білгород-Дністровськім міжрайонним Центром зайнятості, 24.11.2017р. в ліцеї  проведено захід «Арт – профі форум», на який були запрошені випускники шкіл міста та району. Присутні були ознайомлені з робітничими професіями, які можна отримати в нашому закладі. Про кожну з них розповідали самі ліцеїсти, а майбутні майстри ресторанного обслуговування провели майстер клас з приготування коктейлів та сервіровки стола. Для присутніх був також проведений майстер –клас з виготовлення ляльки-мотанки, організована виставка власно пошитих робіт майбутніх швачок. А про будівельні професії  та про переваги навчання, в одному з найстаріших навчальних закладів регіону, розповідали самі учні.

             Учні , що навчаються спеціальності «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» продемонстрували, іграшки виготовлені ними з залишків пластикових труб.

            День відкритих дверей в ліцеї будо завершено екскурсією по ліцею та всім  майстерням виробничого навчання, з кожної професії.

              Для інженерно-педагогічного колективу ліцею цей захід не перший в нинішньому навчальному році, проведений спільно з центром зайнятості, в популяризації робітничих професій, які можна отримати разом з отриманням повної загальної середньої освіти.

 

 

.

 

 

09.11.2017р.на "Меморіалі Слави" учні ліцею могли ознайомитися з відкритою виставкою "Нам пора для України  жить!", присвячена подіям Української революції 1917-1921рр. на Одещині.

Матеріали предсавлені на виставці підготовлені Одеським історико-краєзнавчим музеєм. 

День вчителя

 

29.09.2017р. в ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей» пройшли планові , щорічні навчання з цивільного захисту. Мета цих навчань полягала в відпрацюванні організації евакуації персоналу та учнів ліцею, в разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний  та воєнний час.

 

      В проведенні цього заходу, були задіяні служба міськрайонного відділу Білгород-Дністровська  ГУ ДСНС України в Одеській обл.  та представники військової поліції  міста.   

 

В День Миру в ліцеї пройшов флеш-моб

"Ми за мир! 

2017-2018 навчальний рік