До дня захисника Вітчизни в ліцеї традиційно проходять змагання "Ну-мо, хлопці!" А членами жюрі, як завжди, є колишні випускники ліцею.

 

 

 

 

           Спільно з представниками міжрайонного центру зайнятості продовжується  профорієнтаційна  робота  серед учнів навчальних закладів міста.

           Така зусріч пройшла в спеціалізованій загальноосвітній школі №10 м.Білгород-Дністровський.

            Більше всього учням сподобалися майстер-класи, що провели учні зі спеціальностей "швачки" та "Майстри ресторанного обслуговування".


       

 

       5 декабря по случаю Международного дня волонтеров . В городском совете отметили грамотой Белгород-Днестровский профессиональный  строительный лицей
        Многие социально значимые проекты и программы реализуются благодаря труду и энтузиазму волонтеров, быть которым ответственно и важно. Учащиеся лицея помогают пенсионерам и инвалидам, принимают участие в социальных и культурных проектах города. Быть волонтером в 21 веке почетно.

             29.11.2017р. майбутні кваліфіковані робітники, випускники 2018р. зустрілися зі саршим офіцером Південного регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби , майором Ратушняк Геннадієм Олексійовичем, який розповів про умови служби в прикордонних військах за контрактом.

                Спільно з Білгород-Дністровськім міжрайонним Центром зайнятості, 24.11.2017р. в ліцеї  проведено захід «Арт – профі форум», на який були запрошені випускники шкіл міста та району. Присутні були ознайомлені з робітничими професіями, які можна отримати в нашому закладі. Про кожну з них розповідали самі ліцеїсти, а майбутні майстри ресторанного обслуговування провели майстер клас з приготування коктейлів та сервіровки стола. Для присутніх був також проведений майстер –клас з виготовлення ляльки-мотанки, організована виставка власно пошитих робіт майбутніх швачок. А про будівельні професії  та про переваги навчання, в одному з найстаріших навчальних закладів регіону, розповідали самі учні.

             Учні , що навчаються спеціальності «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» продемонстрували, іграшки виготовлені ними з залишків пластикових труб.

            День відкритих дверей в ліцеї будо завершено екскурсією по ліцею та всім  майстерням виробничого навчання, з кожної професії.

              Для інженерно-педагогічного колективу ліцею цей захід не перший в нинішньому навчальному році, проведений спільно з центром зайнятості, в популяризації робітничих професій, які можна отримати разом з отриманням повної загальної середньої освіти.

 

 

 

 

З 13 по 19 листопада 2017р.

Тиждень безпечного руху в Україні 

 

      16.11.2017р. в групі "Майстрів ресторанного обслуговування" викладачем Єсавелюк А.П. проведено відкритий урок

"Надання першої медичної допомоги при ДТП"

.

 

 

09.11.2017р.на "Меморіалі Слави" учні ліцею могли ознайомитися з відкритою виставкою "Нам пора для України  жить!", присвячена подіям Української революції 1917-1921рр. на Одещині.

Матеріали предсавлені на виставці підготовлені Одеським історико-краєзнавчим музеєм. 

 

28.10.2017р. в ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей» пройли загальноліцейні батьківські збори, на яких підведені підсумки навчання за два місяця та намічені плани по покращенню стану навчання до кінця І семестру

10.10.2017р. ліцей на вернісажі в рамках 

Всеукраїнської науково- практичної конференції

"Розвиток професійної освіти Одеської області- запорука зрост ання економіки регіону"

День вчителя

 

29.09.2017р. в ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей» пройшли планові , щорічні навчання з цивільного захисту. Мета цих навчань полягала в відпрацюванні організації евакуації персоналу та учнів ліцею, в разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний  та воєнний час.

 

      В проведенні цього заходу, були задіяні служба міськрайонного відділу Білгород-Дністровська  ГУ ДСНС України в Одеській обл.  та представники військової поліції  міста.   

 

В День Миру в ліцеї пройшов флеш-моб

"Ми за мир! 

 

 

 

З 4  по 16 вересня 2017р. в ліцеї традиційно

пройшли Малі Олімпійські ігри.

1 вересня розпочалось святковою лінійкою

2017-2018 навчальний рік