ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний

будівельний ліцей» за 2017/2018 н. р.

1. За показниками медичного обстеження був проведений розподіл учнів ліцею на основну та спеціальну медичні групи. Учні збірних команд з видів спорту додатково пройшли поглиблений медичний догляд.

2. Вчителями фізичного виховання проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнів I, II та III курсів ПБЛ.

3. Збірні команди ліцею приймали участь в міських студентських іграх з легкої атлетики,  волейболу (юнаки та дівчата - 4 місце), шашок (ю. та д. - 4 місце), настільного тенісу (ю. - 4 місце та д. - 3 місце), баскетболу (ю. - 3 місце, д. - 4 місце), міні-футболу (ю. - 2 місце).

4. Кафедрою ФК були проведені спортивно-масові заходи: «Малі Олімпійські ігри», «День здоров’я», «Спартакіада ПБЛ», «Ну-мо, хлопці!».

Результати спортивного свята «Малі Олімпійські ігри»:

1. Міні футбол ( I місце - №348,  II місце - №13,  III місце - №9).

2. Шашки( I місце - №348,  II місце - №13,  III місце - №9)

3. Армрестлінг( I місце - №346,  II місце - №348,  III місце - №13).

4. Волейбол ( I місце - №346,  II місце - №348,  III місце - №10).

5. Легка атлетика ( I місце - №13,  II місце - №346,  III місце - № 348).

6. Баскетбол ( I місце - №135,  II місце - №348,  III місце - №9).

7. Настільний теніс ( I місце - №13,  II місце - №348,  III місце - №10).

08 вересня 2017р. спорстмени нашого ліцею та спортивного клубу «Чемпіон» прийняли активну участь у спортивному святі, який був приуроченний до Дня фізичної культури та спорту. Мером А.Гінак урочисто були нагороджені грамотами кікбоксер В.Тимошина та тренер А.М.Степанов.

Спортсмени спортклубу «Чемпіон» з кікбоксингу під керівництвом головного тренера збірної  Одеської області, судді національної категорії А. М. Степанова прийняли активну участь у наступних змаганнях:

1. Кубок України з кікбоксингу (19 -22 жовтня 2017 р.,  м. Харків). Тимошина Вероніка (група №5) вигравши у фіналі у чемпіонки світу у розділі «лайт-контакт» і «семи-боксинг» стала 2кратною чемпіонкою кубка України, здобувши 2 золоті медалі, також у розділі лоу-кік вона завоювала срібло. Тимошин Марк (група №4) став чемпіоном України в розділі семі-боксинг, а також завоював срібну та бронзову нагороди. Михайленко Андрій (група №3) отримав срібло в розділі орієнтал та бронзові медалі у розділах лайт-контакт, семі-боксинг та фул-контакт.

3. Чемпіонат України з кікбоксингу (28 березня - 1 квітня 2017,        м. Харків). Серед дорослих - Тимошина Вероніка стала триразовим переможцем чемпіонату України, завоювавши 3 золоті, 1 срібну і 1 бронзову медалі.

16-19 листопада 2017 р. у Києві відбулося свято спорту і церемонія нагород кращим тренером України,  переможцям та призерам чемпіонату світу 2017 р. (м. Афіни, Греція).  Президент ІСКА України Олег Мандзюк вручив головному тренеру Одеської області з кікбоксингу Степанову Анатолію Миколайовичу орден (посвідчення № 651) і кубок «За кращі показники в спорті» та «За розвиток Українського спорту».

Також був вручений орден і посвідчення Тимошиній Вероніці – учениці професійного будівельного ліцею, група № 5 (професія «швачка»), срібній призерці чемпіонату світу (м. Афіни, Греція, 2017р.)

4. Чемпіонат Європи та світу 2018р. з кікбоксингу.

Вперше в Україні за участі і організації Міністерства молоді і спорту та Громадської організації "Федерація кікбоксингу України ISKA" (Інтернаціональна спортивна кікбоксинг асоціація) відбувся Чемпіонат світу та Європи з кікбоксингу ISKA. На світовий форум з кікбоксингу у київський Міжнародний Виставковий Центр приїхали понад 800 спортсменів з 34 країн з усіх континентів, включаючи США, Великобританію, Китай, Німеччину і Швейцарію. Такого статусу змагання вперше пройшли в нашій країні. Також паралельно з чемпіонатом світу в Києві пройшов і чемпіонат Європи серед юніорів.

У складі національної збірної України виступили спортсменки Одеської області, вихованці спортивного клубу «Чемпіон» з кікбоксингу (м. Білгород-Дністровський)  Тимошина Вероніка.  .

За національну збірну команду України серед дорослих виступала Тимошина Вероніка (вагова категорія 60кг, учениця 2 курсу професійного будівельного ліцею, за професією «Швачка»). Вероніка стала Чемпіонкою Європи у розділі лайт-контакт. На церемонії нагородження Віце-президент федерації ISKA Дворецький Е.Г. вручив Тимошиній В. посвідчення «Майстра спорту України» з кікбоксингу WPKA, (№ 7703, наказ №1634 від 13.04.2018 «За високі заслуги та спортивні досягнення» на Чемпіонаті України  ( 1 місце серед дорослих 2018 р. та Чемпіонаті світу у Афінах 2017р. - друге та третє місце).  Додатково на чемпіонаті Європи Вероніка посіла 2 місце у розділі К-1 та третє у розділі семі-поінт. Паралельно виступаючи на чемпіонаті світу наша спортсменка стала срібною призеркою у фул-контакті та бронзовою призеркою у розділі лоу-кік.

Спортивні досягнення наших спортсменок опубліковані в газеті «Слово Приднестровья»,  «Торнадо», «Чорноморський вісник», двічі на телебаченні, телевізійний канал «Бесарабія ТВ», освітлені в новинному порталі «Бесарабія інформ», інтернет ресурси: «depo.ua», «topor.od.ua» , паблік «Типичний Акерман », радіо «Акерман».

Керівник фізичної культури ДНЗ «БДПБЛ» А. М. Степанов в період з березня по червень проходить курси підтвердження вищої кваліфікаційної категорії у Одеському обласному інституті вдосконалення вчителів. Тематика виступів Степанова А.М.: «Ефективне використання комплексу методик розвитку фізичних і морально - вольових якостей, а також використання дихальних вправ для досягнення високих спортивних результатів»;  «Методи роботи з обдарованими и не обдарованими учнями уроках фізичної культури та занять спортом».

На виконання індивідуального плану підготував курсову роботу з теми: «Цілі, завдання, методи досягнення та шляхи вдосконалення вищої спортивної майстерності кікбоксерів у будівельному ліцеї», а також створив презентацію до даної роботи.